הכל על הופעות בירושלים ומקומות עם סאונד טוב

אחרי לימודי מוזיקה מפרכים מגיע לכם להתפרק קצת, לצאת להופעות בירושלים ליהנות מהאווירה, מהסאונד, ובכלל מהעיר הקסומה. אם חשבתם שירושלים היא עיר משעממת של כותל, מוזיאונים ומערות קדמונים אנחנו הולכים להפתיע אתכם בגדול, ירושלים היא עיר תוססת והופעות סביב לה.

אם תרצו, מוזיקה היא אחת המאפיינים החזקים של ירושלים, את ההופעות בירושלים תמצאו מיד בבואכם העירה, ובכל זאת החלטנו להקל עליכם ולהביא לידיעתכם חלק ממיקומי ההופעות. אז למה עוד אתם מחכים?!

המרכז המוסיקלי בעין כרם

מרכז עדן תמיר למוזיקה בשכונת עין כרם. מרכז מוזיקלי ששם לו למטרה, כבר לפני שנים (הוקם עוד לפני שנת 1970), לקדם מוסיקאים בתחילת דרכם ובו זמנית גם לקדם את שכונת עין כרם. במקום מתקיימים קונצרטים בעיקר בימי שישי. המרכז נמצא ברחוב המעיין 29 שכונת עין כרם.    

צוללת ברחוב הרכבים

ברחוב הרכבים אשר באזור התעשייה תלפיות בירושלים שוכנת לה הצוללת הצהובה שמביאה את מיטב האומנים וההופעות. במקום תמצאו גם אולפני הקלטות מקצועיים וחדרי חזרות מתקדמים. בנוסף, הצוללת הצהובה מפעילה בית ספר מתקדם לסאונד. כאן תוכלו לארגן אירועים פרטיים ל-250 מוזמנים. צוות הצוללה המקצועי ילווה אתכם מהתכנון עד האירוע עצמו, ויעזור לכם לתכנן את האירוע, להוסיף ליווי של אמנים ידועים, לתכנן את התאורה וההגברה ולהוסיף בר משקאות ועוד. בקיצור, אם אתם מחפשים מקום עם סאונד טוב ואנשים שנושמים סאונד הצוללת הצהובה היא התשובה.

איפה עוד ניתן למצוא הופעות בירושלים?

בתיאטרון החאן – מבנה מעורר השראה בסגנון עתיק עם כניסה מקומרת נמוכת קומה, מתקיימות הופעות והצגות לאורך כל ימות השנה. כך גם ב'זירה הבינלאומית' בירושלים. ואם חיפשתם משהו לא שגרתי בעליל היכנסו ל"קרצ'מע של בורשטיין", שם תפגשו את המסורת במיטבה – עבדקנים לצד זלדקנים, בני תשחורת לצד בעלי שערות שיבה, פאות מסולסלות ארוכות לצדי פניהם וכיפות שחורות מעטרות את ראשיהם, כולם מנגנים בפילהרמוניה, אחד מקיש על התופים השני מקליד על האקורדיון, השלישי פורט על הגיטרה והרביעי מחלל בחליל, וביחד יוצרים הופעה ירושלמית מסורתית מושלמת.

מוזיקה קולינרית

אם אתם מחפשים מסעדה ירושלמית עם סאונד מושלם שאפשר לארגן שם אירוע או סתם לבוא להשקיט את הרעב, מסעדת קינג ג'ורג' סינמה סיטי זה בדיוק מה שאתם מחפשים: מוסיקה נעימה, עיצוב מרהיב ופינות ישיבה חלומיים. המסעדה נמצאת ברחוב יצחק רבין 10. אם אתם אוהבים לבלות ברחוב יש לכם את אירועי 'פס תרבות' – סדרת הופעות המתקיימות אחת לשנה במוקדים שונים במרכז ירושלים בימי שני עד שישי בסביבות החודשים מרץ עד מאי. לסיכום, ירושלים מציעה את כל מה שמוסיקאי זקוק לה: החל מאולפן הקלטות, חדרי חזרות, אולפני סאונד ואף הופעות חיות מושלמות לכל המגזרים והגילאים. בקיצור, יש כאן מה לבנות על קריירה…